ВИРОБНИК
Все
Тип виробу
Все
Розмір бюстгальтера
Все
Розмір
Все
Розмір трусиків
Все
Колір
Все

Сортування по ціні:      
Відображати по:

Комплекти

Прекрасна половина людства давно виділилася нездатність обмежиться самим необхідним, особливо коли мова заходить про одяг. В принципі для жінок не існує межі в придбанні багатьох елементів гардеробу, особливо нижньої білизни. Бюстгальтери, трусики, колготки, нічні сорочки, шкарпетки і шортики - перераховувати можна до нескінченності. Скільки їх потрібно для щастя - ніхто не скаже, хоча... Згідно з деякими соцопитуваннями кількість нижньої білизни залежить від багатьох факторів. Від матеріального становища, соціального статусу, віку і, звичайно, самолюбства.

Спробуємо розібратися, які комплекти жіночої білизни дійсно необхідно мати у своєму гардеробі, незалежно від всіх вище перерахованих факторів. Без чого сучасної середньостатистичної жінці не обійтися.

Почнемо, мабуть, з бюстгальтерів. У жіночому гардеробі мають бути моделі трьох базових відтінків - чорний, білий і бежевий. Незайвим буде прикупити і кольорові варіанти для особливого випадку - під конкретні блузки або плаття. Крім того, наявність обтягує або напівпрозорої одягу автоматично додає до цього списку безшовні бюстгальтери. Жінки, які ведуть спортивний спосіб життя, повинні мати в гардеробі також спортивні моделі ліфчиків.

Крім зручних і практичних варіантів, жінкам часто потрібні певні форми бюстгальтерів. Власниці великих грудей набувають моделі, що зменшують обсяг, а маленької, навпаки, збільшують груди - пуш -ап, наприклад. Також існує асортимент нижньої білизни для жінок в положенні і годуючих матерів.

Тепер поговоримо про трусиках. Навряд чи хтось зможе вам назвати точний мінімум. В наявності у жінки обов'язково мають бути зручні трусики для щоденної шкарпетки, комфортні моделі для « виняткових » днів, і під певні наряди ( трусики- танга, стрінги або бойшортс ). Знову, як і у випадку з бюстгальтером, якщо у вас є облягаючі предмети верхнього гардеробу - не забудьте прикупити безшовна білизна необхідного вам кольору. І, звичайно ж, білизна для рандеву - з шовку, мережив і атласу.

Неідеальна фігура вимагає спеціальної білизни, наприклад, утягивающих трусиків. Будьте морально готовими купити корсет або інший вид коригуючого білизни - повірте, без діла вони лежати не будуть.

Ще один вид нижньої білизни заслуговує на увагу. Боді - це такий собі симбіоз майки, трусиків і бюстгальтера. Прекрасно поєднується з повсякденним одягом і візуально моделює фігуру. Крім того, щоб візуально усунути явні недоліки фігури, можна купити боді з коригуючими властивостями.

Сподіваємося, наша стаття хоч трохи допомогла з питанням, яке в першу чергу потрібно жіноча білизна купити. Інтернет -магазин Jorgel.com.ua пропонує найширший асортимент нижньої білизни від провідних світових виробників, відмінний сервіс, швидку доставку, зручну систему оплати та приємні ціни.