ВИРОБНИК
Все
Тип виробу
Все
Розмір трусиків
Все
Колір
Все

Сортування по ціні:      
Відображати по:

Трусики

Самого точного списку нижньої білизни для прекрасної половини людства просто не може існувати. Не так легко його скласти, оскільки у виборі білизни, зокрема нижньої половини інтимного гардеробу - трусів, зачіпаються особисті переваги кожної жінки, ну і модні тенденції.

Про те, яке білизна має бути в жіночому гардеробі ми стверджувати не станемо. Але однозначно обмежуватися банальними трьома екземплярами, як в піонертаборі, не варто. Пропонуємо ознайомитися з самими затребуваними і, на думку дизайнерів - модельєрів, потрібними моделями жіночих трусиків :

1. Безшовні моделі тілесного або чорного кольору. Це просто незамінні, з точки зору практики, трусики. У гардеробі кожної жінки знайдеться, якщо не облягаючий, так прозорий наряд, який не терпить виділення з боку нижньої білизни.

2. Трусики - сліпи є зручною повсякденному моделлю з вирізом на середині стегна. Шиються з гладкого трикотажу або мережива, можуть мати високу і занижену талію.

3. Літній варіант нижньої білизни - стринги. Це такі трусики, де повністю відкриті сідниці. Різновидом моделі є трусики танга.

4. Трусики Бразіліана - останній писк моди. Модель нагадує щось середнє між стрінгами і сліпами. Як привило, Бразіліана шиються з мереживного полотна.

5. Модель у вигляді шортиків красиво підкреслює стегна, візуально розширюючи їх. На вибір сучасній жінці надається відразу кілька варіантів цієї білизни : мереживні, спортивні та шортики у вигляді стрінгів.

6. Трусики з низькою посадкою під назвою бікіні - краще рішення для брюк з низькою посадкою або спідниць.

7. Коригувальні трусики дозволяють візуально усунути недоліки фігури, підтягнути сідниці і прибрати жирові складки в області живота. Максі- моделі у вигляді панталонів дозволяють формувати красиві стегна.

Ну, звичайно ж, це далеко не все, що рекомендують придбати знавці моди. Крім цих поширених моделей, асортимент сучасного нижньої білизни просто вражає : трусики Тонг, кюлот, деван- дерьер, пейдженсліп, трусики -пояс і бікіні. Головне, щоб нижня білизна відрізнялося зручністю. Модель повинна правильно сидіти : не врізатися в стегна і сідниці, і природно не сповзати. Тому необхідно правильно обчислити свій розмір, перш ніж купити жіночі трусики.

Інтернет - магазин Jorgel.com.ua - це паличка -виручалочка для тих жінок, у яких немає часу на пошуки ідеального нижньої білизни в магазинах міста. Знаючи свій точний розмір і розібравшись у перевагах, ви можете легко і швидко замовити собі нижній гардероб з доставкою додому, істотно заощадивши і вільний час, і свій сімейний бюджет.