JORGEL

                                                                                    …те, що надихає!

     Зануримося у XVIII століття! Версальський двір — еталон розкоші і смаку у всій Європі. Свята й бали нечуваної пишноти. Період, коли французька мова, французькі мода і манери почали ставати предметом наслідування у всіх європейських столицях.
Дорогоцінною лялькою, райською птахою, вишуканою квіткою хотіли бачити жінку!

    ... Після сільського дитинства та монастирського пансіону, ставши дружиною французького маркіза де Жоржель, Маріз — Франсуаза потрапляє у світ придворних інтриг. Юна маркіза де Жоржель, обдарована тонким розумом, чуйністю, чарівною красою стає законодавицею придворної моди! Її чарівність і жіночність не залишає байдужими придворних аристократів, навіть сам король Людовік XIV був підкорений її красою! Вона купалася в атмосфері придворних інтриг, була душею галантних свят!

     Привабливість образу маркізи Маріз - Франсуази де Жоржель надихнули нас до створення марки елітної  жіночої білизни для справжніх цінителів прекрасного! Ім'я марки назвали  на честь неповторної маркізи «JORGEL», щоб з гідністю продовжувати дарувати Вам можливість відчути себе чарівною!

      «JORGEL» з усього широкого асортименту білизни пропонує Вам білизну, виготовлену ​​кращими європейськими компаніями,  які знають як підкреслити жіночу привабливість і тривалий період часу створюють комфортну і одночасно вишукану білизну! «JORGEL» пропонує Вам високоякісну білизну таких виробників як, Atlantic, Alles, Ava, Kinga, Corin, Konrad, Gaia, Kris Line, Jasmine, Jorgel .

   Створюючи білизну, наші виробники націлені на те, щоб Ви відчували себе комфортно і неповторно,  для досягнення цього, використовуються спеціальні тканини, натуральна бавовна, враховуються особливості посадки білизни як на пишних формах так і на витончених.«JORGEL» - все для вашого комфорту і чарівності!