ВИРОБНИК
Все
Тип виробу
Все
Розмір бюстгальтера
Все
Колір
Все

Сортування по ціні:      
Відображати по:

Бюстгальтери

Бюстгальтер - це потрібний і гарний предмет жіночого туалету. Він має досить складну конструкцію, особливо у моделей, призначених для великого розміру грудей. Часто жінці важко підібрати цей елемент нижньої білизни через індивідуальної будови свого тіла. На щастя, були виявлені певні закономірності, завдяки яким вдається кваліфікувати форму грудей і купити бюстгальтер.

Інтернет -магазин Jorgel.com.ua допомагає жінкам придбати відмінну білизну, різних кольорів і фасонів, різних брендів і за гарною ціною, не виходячи з дому. Не знаючи свій розмір і відповідну форму бюстгальтера, досвідчені консультанти підкажуть, як правильно необхідно зробити заміри і серед всього асортименту допоможуть знайти Ваш бюстгальтер. Для того, щоб підказати Вам який бюстгальтер краще вибрати, необхідно вивчити деякі ази, щоб грамотно підібрати комфортне та зручне білизна, а саме це те, які форми бюстгальтерів можуть зустрічатися Вам в магазинах білизни.

Бюстгальтери можуть мати різноманітні форми, з різним видом швів, деякі можуть їх взагалі не мати і все це виходить з довголітнього досвіду білизняний індустрії, саме анатомія жіночих грудей, різні її особливості продиктували дизайнерам ті форми білизни, які ми сьогодні маємо. Жіночі груди за своєю формою зустрічається трьох видів: вузька, широка і вузька з широкою основою.

Власницям вузької форми варто купувати моделі з малим кутом розведення " кісточок " і вертикальними швами. Положення бретелей і висота сполучної планки тут не грають ролі.

Вузькою формі грудей з широкою основою краще підійде бюст з діагональними(або Т -подібними) швами, середньої або високої планкою, максимально розведеними бретельками, і бажано, щоб частина корсета була широкою. Кісточки не повинні завдавати дискомфорт.

Власниці широкої форми грудей не зазнають дискомфорту, якщо модель бюстгальтера буде мати широку корсетную частина, високу планку, глибокі чашки, горизонтальний(або Т -подібний) шов і максимально розведені бретелі.

До всіх трьох форм грудей підійде безшовний бюстгальтер - дуже комфортна і універсальна модель нижньої білизни для грудей.

До відома, чашки бюстгальтера бувають двох типів. "М'яка чашка" може мати різний крій і безліч швів. " Щільна чашка" має додатковий ущільнювач : гель, масло, силікон або повітря.

Що стосується форм самого бюста, то умовно можна виділити:

- Закритий вид - груди повністю прихована чашечками, які утворюють V -подібний виріз.

- Демонструють вигляд - частково відкриває груди. Зустрічаються моделі з глибоким вирізом і бюстгальтер балконет. Остання модель не підійде великому розміру грудей.

- Push up - в бюстгальтері цієї моделі молочна залоза підводиться, висуваючись вперед, і зорово збільшується. Моделі цього виду мають або спеціальний каркас, або подушечку в чашці( знімну або литу).